1. VÕISTLUSTANTS

Meie stuudios õpetavad ainult Eesti parimad treenerid, kelle õpilased esindavad edukalt meie riiki maailmameistrivõistlustel ning suurimatel rahvusvahelistel tantsufestivalidel. Igale paarile on tagatud individuaal lähenemine, mis tagab parima tulemuse. Liitumiseks võtke meiega ühendust.

  1. PULMAVALSS 1 kord 45 min - 60 eur

Pulmad on erakorraline sündmis iga paari jaoks. Meie juures saate õppida pulmavalsi põhisamme kui ka Teie soovil saab õpetaja teha tantsule seade. Valige oma lemmik muusika ja tulge õppima.

  1. ERATUNNID


Meie stuudios on Teil võimalus võtta eratunde Eesti parimate õpetajate käest, kelle kasvandikud on mitmekordsed Eesti meistrid, Maailmameistrivõistluste finalistid ning mitme rahvusvaheliste võistluste võitjad. Eratunnid on võimalik võtta nii Tantskulubi LEEVI liikmetel kui ka kõigil teiste klubide tantsijatel. Eratunni hind on 60 eur 45 min. Tasuda saab nii sularahas kui ka MTÜ Tantsuklubi LEEVI arvelduskontole. Ootame Teid treeningutele.


Soovi korral võtke meiega ühendust: end.katrin@gmail.com

  1. ALGAJATE RÜHM

Algajate rühmaga saab liituda igal ajal. Treeningud toimuvad 5 korda nädalas, kust saab endale valida kaks sobivat aega ning käaia treeningutel 2 korda nädalas. Võtame lapsi alatest 3. eluaastast.


Registreerimiseks palun võtta meiega ühendust:


end.katrin@gmail.com

+37256477293 Katrin End

+37256241409 Aleksandr Makarov