Tants iga lapseni

Heategevusliku projekti “Tants iga lapseni” eestvedajaks on Leevi Tantsukooli noored võistlustantsijad ning see on suunatud 3 – 12 aastastele lastele. Projekt pakub lastele võimalust kolm kuud (september – november) osaleda peotantsu algkursusel täiesti tasuta. Treeneriteks on nii oma ala professionaalid, kui ka hetkel Maailma tipus tantsivad noored tantsijad, kellega koos on tund lastele kindlasti veelgi põnevam ja lõbusam.Meie meeskonnas töötavad üksnes tantsuspetsialistid, kes oma kogemuse ja eeskujuga motiveerivad õpilasi.   Kursus lõpeb piduliku kontserdiga novembri lõpus, kus ka vanemad näevad, mida toredat lapsed omandanud on. Kontserdil osalemine on lapsele ja ühele vanemale täiesti tasuta. Lõpuüritusel saab iga laps kursust meenutava meene.

Liitu

Täida alljärgnev vorm lapse eest ja võtame Sinuga ühendust!

Tallinn

Leevi Tantsukool

Leevi Tantsukool logo

Katrin End
56477293
info@leevi.ee

Rae vald

Dance Team Royal

Anabel Aunver
53009932
royaldance@mail.ee

“Tants iga lapseni” heategevusprojekt sai alguse 2017 aastal ja tänaseks on projekti kaudu peotantsu algkursusel osalenud juba tuhandeid lapsi. Seda kõike korraldades püüame anda oma panuse ebavõrdsete olude mõju vähendamisele noorte arenguvõimalustele ja tõrjutuse vältimisele. Samuti saavad meie noored sportlased olla aktiivsed oma kogukonnas, jagades oma teadmisi ja kogemusi endast noorematele tantsusõpradele. Oma treeningute metoodika oleme välja töötanud arvestades kehtivat Noortevaldkonna arengukava. Tahame anda oma panuse Eesti noorte arenguks.

Noortevaldkonna arengukava peamiseks eesmärgiks on noorte ettevalmistamine astumaks tööturule. Selliselt saavad meie noored, andkad ja tublid noored väärt töökogemust. Meie tegevuse keskmeks on laps, soovime, et iga Eesti laps saaks võimaluse osaleda peotantsu algkursusel. Tants on nagu rattasõit, mis nii kergelt meelest ei lähe ning kindlasti omandavad lapsed kursuse jooksul oskusi, mis ka edaspidises elus igati kasuks tulevad. Tants treenib kogu keha, töös on kõik suuremad lihasgrupid ja lisaks peab ka hoolega  mõttega kaasa töötama ehk treenitud saab nii keha kui ka vaim. Meie treeningutel saavad lapsed arendada loovust läbi muusika ja tantsu.

Tallinnas toimuvad treeningud nii erinevates koolides ja lasteaedades, kui ka Leevi tantsukooli ruumides Kai 5, kuhu on mugav ühistranspordiga tulla igast Tallinna linnaosast. Eelmisel aastal laienesime veelgi ja ka Rae valla lapsed said võimaluse osaleda heategevuslikus projektis. Rae vallas on projekti eestvedajaks Dance Team Royal.