Kontakt

Kontakt

Pirita tee 20P, III korrus
10127 Tallinn
Eve End +372 56 948 494
Katrin End +372 56 477 293

Swedbank a/a EE562200001120045478

Tantsukoolid Tallinnas

Leevi on tantsukool Tallinnas, Pirital. Oleme tegutsenud juba aastast 1984 ning meie kaudu on tantsima õppinud juba tuhanded inimesed. Paistame silma nii treenerite kui ka õpilaste ambitsioonide tõttu. Käime tihti võistlemas ja unistame kõrgelt. Lehel ‘Miks valida meid’ oleme välja toonud täpsemad tiitlid.

Leevi tantsukoolis on peale tantsimissaalide nii riietus-, pesemis- kui ka puhkeruum. Lapsed on oodatud enne või pärast trenni aega veetma, näiteks oodates vanemaid. Võimalus on valmistada suupisteid kui ka teha koolitöid.

Asume Lauluväljaku juures ning meie juurde pääseb nii ühistranspordiga kui ka autoga. Parkida saab tasuta.

Tantsukool lastele ja täiskasvanutele

Meie juurde on oodatud kõik alates 3. eluaastast. Pakume nii tantsutrenne kui ka seltskonnatantsu kursuseid ja pulmavalsi õppimist. Meie juures on esmane proovitrenn alati tasuta ning liituda saab iga kell. Tule ja proovi järgi – äkki avastad enda varjatud ande!
Leevi tantsukool tegutseb eesmärgiga keskenduda igale lapsele individuaalselt. Meiega liitudes vaatame esmalt üle iga individuaalse pere soovid. Lapsele koostame isikliku treeningplaani, mis on kooskõlas sobilike treeningpäevade ja koormusega. Meie juures käivad nii madalama koormusega (1x nädalas) kui ka kõrge intensiivsusega (5x nädalas) tantsijad. Samuti on meie treeninggrupid liikuvad, ehk soovide muutumise või arengutaseme muutumise korral vahetame gruppi.

Seltskonnatantsu kursus ja tantsutrenn

Seltskonnatantsu kursusel õpime teadatuntud seltskonnatantse ja nende ajaloost. Seltskonnatantsud jagunevad harmoonilisteks standardtantsudeks ja rütmikateks Ladina-Ameerika tantsudeks. Kursus sisaldab endas füüsilist koormust, lõbusat meeleolu ja head muusikat. See on hea võimalus luua uusi tutvusi või teha midagi teistsugust oma partneriga.

Tantsutrenn Leevi tantsukoolis jaguneb kaheks. Lapsed saavad valida võistlustantsu ja peotantsu vahel. Võistlustantsu trennis keskendutakse tantsusammude tehnikale ja rühile. Lapse kunstipärasust hinnatakse ja arendatakse individuaalselt ja eraldiseisvalt. Peotantsu treeningutes õpime nii ringtantse kui ka peotantse. Nendes trennides jääb sammude tehnika tahaplaanile, kuid endiselt keskendume rühile. Aeg-ajalt teeme ka erinevaid muusikalisi mänge.

Tantsimine on mõeldud kõikidele. Tants aitab väljendada tundeid, põletada kaloreid, ühendada inimesi, tunda emotsioone, vähendada stressi ja palju muud. Tuleb ainult teha see esimene raske samm – kohale tulla.