Peotantsud ehk seltskonna tantsud on nii aeglasemaid kui kiiremaid.

Miks valida meid?

Üks vanimatest tantsukoolidest Eestis
34 aastat õpetamise kogemust
2018. aasta parim Eesti treener

Treeningud eesti, vene ja inglise keeles
Mugav asukoht
Eesti meistrivõistlustelt enim kuldmedaleid võitnud tantsuklubi

Tantsuklubi Leevi on Eesti vanim järjepidevalt tegutsenud tantsukool, mis loodi 1984. aastal. Selle aja jooksul on meie meeskond õpetanud tantsima tuhandeid inimesi, paljud nende hulgast on nüüdseks ise suurepärased tantsutreenerid või hoopis edukad ettevõtjad, riigitöötajad. Me pakume nii algajatele kui ka elukutselistele tantsijatele parimaid võistlustantsuga tegelemise võimalusi. Meil on Eesti ainukene kolme tantsusaaliga stuudio, mis asub mere ääres ja kuhu pääseb ühistranspordiga kiirelt igast linnaotsast. Meie trennid toimuvad eesti, vene ja inglise keeles.

Leevi meeskonnas töötavad üksnes tantsuspetsialistid ja kõrgel tasemel tantsusportlased, kes oma kogemuste ja eeskujuga motiveerivad õpilasi saavutama edu. Meie treenerid on saanud 2011., 2013., 2014., 2015. aastal Eesti parima noorte treeneri autasu. 2016. aastal Eesti parima treeneri autasu ning aastal 2017 Eesti parima noorte treeneri ja Eesti parima treeneri autasu. Samuti on nendel aastatel Leevi tantsijad kuulutatud aasta parimateks tantsusportlasteks. Meie treenereid on tulemusliku treeneritöö eest mitmeid kordi autasustanud olümpiakomitee. Meie tantsukooli tantsijad on loendamatuid kordi olnud Eesti meistrid, Eesti karikavõitjad, maailma ja Euroopa meistrivõistluste finalistid. Ka Eesti esimesed ja ainukesed maailmameistrid on meie klubi tublid sportlased Madis Abel ja Aleksadra Galkina. Loomulikult peame tähtsaks iga tulemust, mille on saavutanud meie tantsukooli nii suured kui ka väikesed tantsijad.

Meie tantsukoolil on Haridusministeeriumi koolitusluba, mille alusel tagastatakse õppemaksult tulumaks.

Eesti Tantsuspordi Liidu tulemuslikkuse reitingus kuulub Leevi tantsukool esikolmikusse 46 tantsuklubi hulgas juba selle loomisest saadik. Samuti oleme aastatel 2011–2015 ja 2017 Eesti meistrivõistlustelt enim kuldmedaleid saanud tantsukool.

Leevi tantsuklubi juhataja ja üks loojatest Eve End on olnud Eesti Tantsuspordi Liidu asutajaliige ning aastaid juhatuse liige ja president.

Lisaks suurepärastele võimalustele tantsusaalides saavad õpilased end mugavalt tunda ka enne ja pärast tunde. Lastel on oma riietusruum ja pesemiseruum, kus on võimalus end värskendada nii enne kui ka pärast tunde. Samuti on olemas eraldi suur puhketuba köögiga, kus saab vajadusel teha koolilaua taga õppetükke ja köögis valmistada suupisteid või juua sooja teed. Meie õpilaste kasutada on tasuta veeautomaat ning spetsiaalselt sportlastele mõeldud hapnikuga rikastatud vesi. Mõelnud oleme ka pisikeste tantsijate peale, kelle kasutada on suur mängutuba, kus leidub põnevat nii suurtele kui väikestele. Vanemad ei pea igavledes koridoris oma lapsi ootama, vaid saavad aega veeta vanemate puhketoas, kus saab rahulikult teha tööd, lugeda raamatut või lõõgastuda pärast rasket tööpäeva, vaadates aknast, kuidas treenivad meie sportlased.

Tule ja saa osa imelisest tantsumaailmast, mis pakub Sulle nii positiivseid emotsioone kui ka parajalt füüsilist koormust.

Leevi tantsukool – see on profesioonaalsed treenerid, sõbralik meeskond, õnnelikud lapsed suurepäraste tulemustega ning parimad tingimused vanematele ja lastele Eestis tantsuspordiga tegelemiseks. Just võistlustants on see, kus sport, muusika ja ilu moodustavad täiusliku harmoonia.

Meil on hea meel igas vanuses õpilase üle!