Mis on võistlustants ja millistest tantsudest see koosneb?

Treenerid

Eve End

  • Eve on Tantsuklubi Leevi juhataja ja peatreener.
  • Tema eestvedamisel on loodud Eesti Võistlustantsu Liit, praegune Eesti Tantsuspordi Liit.
  • Omab Eesti kõrgemat A-kategooria kohtuniku litsentsi ning on tunnustatud WDSF rahvusvaheline kohtunik.
  • Omab laagrijuhataja – kasvataja kutset.
  • Olümpiakomitee 6.kategooria treener.
  • Kuulub Eesti Tantsuspordi Liidu juhatusse.

Aleksandr Makarov

Aleksandr omab rahvusvahelist tantsusporditreeneri kutset ning tema käe all treenivad Eesti parimad võistlustantsijad ja mitmekordsed Eesti meistrid , kes esindavad edukalt meie riiki Maailmameistrivõistlustel ja suurimatel rahvusvahelistel tantsufestivalidel. Aleksandr on rahvusvahelise kategooria kohtunik ning talle on antud Eesti Olümpiakomitee tänukiri tulemusliku treeneritöö eest aastatel 2013 ja 2014.

  • Parim Eesti Noorte treener 2011
  • Parim Eesti Noorte treener 2013
  • Parim Eesti Noorte treener 2014
  • Parim Eesti Noorte treener 2015
  • Parim Eesti treener 2016
  • Parim Eesti treener 2017
  • Estonian Standart Championships 2007 1st place
  • Estonian Standart Championships 2006 2nd place
  • Blackpool Dance Festival 2005 Standart 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2005 1st place
  • North European Championships 2004 Standart 2nd place
  • The International Championships 2004 Brentwood 1st place
  • Blackpool Dance Festival 2004 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2004 1st place
  • UK open 2004 Standart Finalist
  • Nordic Open Championships 2003 Standart 2nd place
  • The International Championships 2003 Standart Finalist
  • Estonian Standart Championships 2003 finalist
  • Estonian Latin Championships 2003 3th place
  • Estonian 10 Dance Championships 2003 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2002 3th place
  • Estonian Standart Championships 2001 2nd place
  • Estonian Latin Championships 2001 finalist
  • Estonian Standart Championships finalist

Katrin End

Katrin omab rahvusvahelist tantsusporditreeneri kutset ning tema käe all treenivad Eesti parimad võistlustantsijad ja mitmekordsed Eesti meistrid, kes esindavad edukalt meie riiki maailmameistrivõistlustel ja suurimatel rahvusvahelistel tantsufestivalidel. Samuti omab Katrin laagrijuhataja–kasvataja kutsetunnistust ja on ETSL A-kategooria kohtunik. Katrinit on tunnustatud aastatel 2013 ja 2014 Eesti Olümpiakomitee tänukirjaga tulemusliku treeneritöö eest.

  • Parim Eesti Noorte treener 2017
  • Estonian Standart Championships 2007 1st place
  • Estonian Standart Championships 2006 2nd place
  • Blackpool Dance Festival 2005 Standart 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2005 1st place
  • North European Championships 2004 Standart 2nd place
  • The International Championships 2004 Brentwood 1st place
  • Blackpool Dance Festival 2004 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2004 1st place
  • UK open 2004 Standart Finalist
  • Nordic Open Championships 2003 Standart 2nd place
  • The International Championships 2003 Standart Finalist
  • Estonian Standart Championships 2002 3th place
  • Estonian Standart Championships 2001 2nd place

Liis End

  • Blackpool Dance Festival 2017 Standart finalist
  • German Open Championships 2017 Standart 2nd place
  • International Championships 2017 Standart finalist
  • German Open Championships 2016 Standart 3th place
  • European Championships 2016 Standart finalist
  • UK Open 2016 Standart finalist
  • World Championships 2015 Standart 3th place
  • Dutch Open Standart Championships 2015 2nd place
  • German Open Championships 2015 Standart 3th place
  • Blackpool Dance Festival 2015 Standart Top 7
  • European Championships 2015 Standart 3th place
  • UK Open 2015 Standart Finalist
  • World Championships 2014 Standart Top 8
  • Dutch Open 2014 Standart 2nd place
  • European Championships 2014 Standart 3th place
  • World Championships 2013 Standart finalist
  • Asian Open 2012 Standart 3th place
  • World Youth Standart 2012 1st place
  • UK Open 2012 Standart 2nd place
  • Blackpool Dance festival 2011 Standart Finalist
  • European Championships 2011 Standart 1st place
  • UK Closed Amateur 2010 Standart 2nd place
  • Blackpool Dance Festival 2010 Standart 3th place
  • British National 2010 Standart 2nd place
  • UK Closed Amateur 10 Dance 2009 2nd place
  • British National 2009 standart 2nd place
  • International Championships 2009 standart 1st place
  • UK Closed Amateur 2009 Standart finalist
  • Blackpool dance Festival 2009 Standart 3th place
  • British National 2009 Latin 1st place
  • UK Closed Amateur 2009 Latin Finalist
  • Estonian Standart Championships 2008 3th place
  • Estonian 10 Dance Championships 2008 3th place
  • Estonian 10 Dance Championships 2007 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2007 1st place
  • Estonian Latin Championships 2007 finalist
  • Estonian 10 Dance Championships 2006 3th place
  • Estonian Standart Championships 2006 1st place
  • International Championships 2005 Standart finalist
  • Estonian Standart Championships 2005 finalist
  • Blackpool Dance Festival 2005 Standart finalist
  • Blackpool dance Festival 2005 Viennese Waltz 1st place
  • Estonian 10 Dance Championships 2005 finalist
  • Estonian Latin Championships 2004 finalist
  • North European Championships 2004 Combi finalist
  • Estonian Standart Championships 2004 Standart 3th place
  • The International Championships 2003 Latin finalist
  • The International Championships 2003 Standart finalist
  • Estonian Latin Championships 2003 2nd place
  • Estonian 10 Dance Championships 2003 3th place
  • Estonian Latin Championships 2002 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2002 2nd place
  • International Championships 2002 Standart 2nd place
  • International Championships 2002 Latin finalist
  • Estonian Standart Championships 2001 1st place

Madis Abel

Madis on Tantsuklubi Leevi tantsija olnud alates 10. eluaastast ning on esimene Eesti riiki esindanud maailmameister.

  • Parim Eesti Tantsuspordi Noorsportlane 2013
  • Parim Eesti Tantsuspordi Noorsportlane 2014
  • Parim Eesti Tantsuspordi Noorsportlane 2015
  • Parim Eesti Tantsusportlane 2016
  • Parim Eesti Tantsusportlane 2017
  • Taipei Open GrandSlam 2018 Standart finalist
  • Med Cup 2018 Livorno Standart 2nd place
  • Salaspils Open 2018 Standart 2nd place
  • WDSF Wuhan 2018 Standart 3th place
  • Chelyabinsk Region Governors Cup 2018 Standart 2nd place
  • Dance Masters 2018 Standart 2nd place
  • Kyiv Open Championships 2018 Srandart 1st place
  • WDSF Tokyo 2018 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2018 1st place
  • Tallinn Open 2017 Standart 1st place
  • Austrian Open Championships 2017 Standart finalist
  • Polish Cup 2017 Standart 3th place
  • WDSF Timisoara Open Campionships 2017 Standart 1st place
  • WDSF International Beodance Open 2017 Standart 2nd place
  • Prague Open 2017 Standart 2nd place
  • Asian World Dance Sport Festival 2017 Standart 1st place
  • Ljubljana Open 2017 Standart 1st place
  • German Open Championships 2017 Standart 8th place
  • Brno Open 2017 Standart 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2017 1st place
  • Dance Masters 2017 Bucharest 1st place
  • Copenhagen Open 2017 Standart 3th place
  • Baltic Grand Prix 2016 2nd place
  • Tallinn Open 2016 Standart 1st place
  • Austrian Open Championships 2016 Standart finalist
  • Baltic Cup Elblag 2016 Standart 2nd place
  • Polish Cup 2016 Standart finalist
  • WDSF International Beodance Open 2016 Standart 2nd place
  • Slovak Open Championships 2016 Standart 2nd place
  • German Open Championships 2016 Standart 7th place
  • Marin Atlantic Open & Iberian Trophy 2016 Standart 1st place
  • WDSF European Standart Championships 2016 Standart 7th place
  • DanceSport French Open 2016 Standart finalist
  • Dance Masters 2016 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2016 1st place
  • Copenhagen Open 2016 Standart finalist
  • Tallinn Open 2015 standart 1st place
  • Austrian Open 2015 Standart finalist
  • Polish Cup 2015 Standart Finalist
  • WDSF Under 21 World Championships 2015 Standart 1st place
  • Latvia Open Riga 2015 Standart 1st place
  • Union Dance Plaza Cup 2015 Standart 2nd place
  • Slovak Open Championships 2015 Standart 3th place
  • Burgas Cup 2015 Standart 1st place
  • Alassio Open 2015 Standart 2nd place
  • Ambre Couple 2015 Standart 2nd place
  • Ljubljana Open 2015 Standartv 1st place
  • DanceSport French Open 2015 Standart finalist
  • Copenhagen Open 2015 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2015 2nd place
  • Baltic Grand Prix 2014 Standart 3th place
  • Maribor Open 2014 Standart finalist
  • Austrian Open Championships 2014 Standart 1st place
  • XV Dance Festival Polish Cup 2014 Standart 3th place
  • Chisinau Open 2014 Standart 2nd place
  • Transylvania Grand Prix 2014 Standart 1st place
  • Slovak Open Championships 2014 Standart 1st place
  • German Open Championships 2014 Standart 2nd place
  • Alassio Open 2014 Standart 1st place
  • Academy Cup 2014 Standart 3th place
  • Tropicana Cup 2014 Standart 1st place
  • Dance Masters 2014 Standart 1st place
  • Finland Open 2014 Standart 1st place
  • Tallinn Trophy 2014 Standart 1st place
  • Copenhagen Open 2014 Standart 1st place
  • WDSF European Championships 2014 Standart 1st place
  • Bassano Open 2014 Standart 1st place
  • Estonian Standart Championships 2014 1st place
  • Dance Sport Cup 2014 Standart 1st place
  • Baltic Grand Prix 2013 Standart 1st place
  • Lithuanian Open 2013 Standart 2nd place
  • Roma Open 2013 Standart 1st place
  • Austrian Open Championships 2013 Standart 2nd place
  • Polish Cup 2013 Standart 1st place
  • Latvia Open 2013 Standart 1st place
  • Russian Open Championships 2013 Standart 2nd place
  • Baltic Cup 2013 Standart 1st place
  • Transylvania Grand Prix 2013 Standart finalist
  • XXV Alassio Italian Open 2013 Standart 1st place
  • Tropicana Cup 2013 Standart 1st place
  • WDSF European Championships 2013 Standart 3th place
  • Academia Cup 2013 Standart 2nd place
  • Copenhagen Open 2013 Standart 1st place
  • Estonian Standart Championships 2013 1st place
  • Baltic Grand Prix 2012 Standart 2nd place
  • XVII International Spartak Cup 2012 Standart 1st place
  • Lithuanian Open 2012 Standart 2nd place
  • Tallinn Cup 2012 Standart 1st place
  • Austrian Open Championships 2012 Standart 2nd place
  • Dance Festival XIV Polish Cup Standart 2nd place
  • Russian Open Championships 2012 Standart finalist
  • Nevskiy Cup 2012 Standart 1st place
  • Estonian Open 2012 Standart 3th place
  • Governor Cup 2012 Standart 1st place
  • Prague Open 2012 Standart finalist
  • Alassio Open 2012 Standart 1st place
  • Baltic Rising Stars 2012 Standart 2nd place
  • Estonian Ten Dance Championships 2012 3th place
  • Copenhagen Open 2012 Standart 2nd place
  • Estonian Latin Championships 2012 finalist
  • Estonian Standart Championships 2012 Standart finalist
  • Alassio Italian Open Championships 2011 Standart 1st place
  • Estonian 10 Dance Championships 2011 3th place
  • North European Championships 2011 Latin 3th place
  • Wels Open 2011 Latin 2nd place
  • Copenhagen Open 2011 Latin finalist
  • Dance Sport Cup 2012 Standart 2nd place
  • Maribor Open 2011 Standart 1st place
  • Tallinn Open 2011 Standart 1st place
  • Austrian Open Championships 2011 Standart 3th place
  • North European Championships 2011 Standart 1st place
  • Latvian Open 2011 Standart 1st place
  • Helsinki Open 2011 Standart 2nd place
  • WDSF World DanceSport Championships 2011 Standart finalist
  • International Championships 2011 Standart finalist
  • Autumn Cup Kaunas 2011 Standart 1st place
  • German Open 2011 Standart Finalist
  • Alassio Italian Open 2011 Standart 2nd place
  • Wels Open 2011 Standart 1st place
  • Baltic Rising Stars 2011 Standart 2nd place
  • Junior Blackpool Dance Festival 2011 Standart finalist
  • Dance Masters 2011 Standart 3th place
  • Copenhagen Open 2011 Standart 1st place
  • Estonian Standart Championships 2011 1st place
  • Helsinki Open 2010 Standart finalist
  • Junior Dance Festival 2010 Jyvaskylä Standart 1st place
  • Estonian 10 Dance Championships 2010 finalist
  • Estonian Latin Championships 2010 finalist
  • Estonian Standart Championships 2010 2nd place
  • Tallinn Cup 2009 Standart 3th place
  • Junior Dance Festival 2009 Jyväskylä Standart 2nd place
  • Estonian Latin Championships 2009 finalist
  • Estonian 10 Dance Championships 2009 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2009 1st place
  • Estonian Standart Championships 2009 3th place
  • The International Championships 2007 Brentwood Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2007 1st place

Aleksandra Galkina

Aleksandra on pärit Peterburist ja on meie meeskonda kuulunud alates aastast 2012.

  • Parim Eesti Tantsuspordi Noorsportlane 2013
  • Parim Eesti Tantsuspordi Noorsportlane 2014
  • Parim Eesti Tantsuspordi Noorsportlane 2015
  • Parim Eesti Tantsusportlane 2016
  • Parim Eesti Tantsusportlane 2017
  • Taipei Open GrandSlam 2018 Standart finalist
  • Med Cup 2018 Livorno Standart 2nd place
  • Salaspils Open 2018 Standart 2nd place
  • WDSF Wuhan 2018 Standart 3th place
  • Chelyabinsk Region Governors Cup 2018 Standart 2nd place
  • Dance Masters 2018 Standart 2nd place
  • Kyiv Open Championships 2018 Srandart 1st place
  • WDSF Tokyo 2018 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2018 1st place
  • Tallinn Open 2017 Standart 1st place
  • Austrian Open Championships 2017 Standart finalist
  • Polish Cup 2017 Standart 3th place
  • WDSF Timisoara Open Campionships 2017 Standart 1st place
  • WDSF International Beodance Open 2017 Standart 2nd place
  • Prague Open 2017 Standart 2nd place
  • Asian World Dance Sport Festival 2017 Standart 1st place
  • Ljubljana Open 2017 Standart 1st place
  • German Open Championships 2017 Standart 8th place
  • Brno Open 2017 Standart 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2017 1st place
  • Dance Masters 2017 Bucharest 1st place
  • Copenhagen Open 2017 Standart 3th place
  • Baltic Grand Prix 2016 2nd place
  • Tallinn Open 2016 Standart 1st place
  • Austrian Open Championships 2016 Standart finalist
  • Baltic Cup Elblag 2016 Standart 2nd place
  • Polish Cup 2016 Standart finalist
  • WDSF International Beodance Open 2016 Standart 2nd place
  • Slovak Open Championships 2016 Standart 2nd place
  • German Open Championships 2016 Standart 7th place
  • Marin Atlantic Open & Iberian Trophy 2016 Standart 1st place
  • WDSF European Standart Championships 2016 Standart 7th place
  • DanceSport French Open 2016 Standart finalist
  • Dance Masters 2016 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2016 1st place
  • Copenhagen Open 2016 Standart finalist
  • Tallinn Open 2015 standart 1st place
  • Austrian Open 2015 Standart finalist
  • Polish Cup 2015 Standart Finalist
  • WDSF Under 21 World Championships 2015 Standart 1st place
  • Latvia Open Riga 2015 Standart 1st place
  • Union Dance Plaza Cup 2015 Standart 2nd place
  • Slovak Open Championships 2015 Standart 3th place
  • Burgas Cup 2015 Standart 1st place
  • Alassio Open 2015 Standart 2nd place
  • Ambre Couple 2015 Standart 2nd place
  • Ljubljana Open 2015 Standartv 1st place
  • DanceSport French Open 2015 Standart finalist
  • Copenhagen Open 2015 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2015 2nd place
  • Baltic Grand Prix 2014 Standart 3th place
  • Maribor Open 2014 Standart finalist
  • Austrian Open Championships 2014 Standart 1st place
  • XV Dance Festival Polish Cup 2014 Standart 3th place
  • Chisinau Open 2014 Standart 2nd place
  • Transylvania Grand Prix 2014 Standart 1st place
  • Slovak Open Championships 2014 Standart 1st place
  • German Open Championships 2014 Standart 2nd place
  • Alassio Open 2014 Standart 1st place
  • Academy Cup 2014 Standart 3th place
  • Tropicana Cup 2014 Standart 1st place
  • Dance Masters 2014 Standart 1st place
  • Finland Open 2014 Standart 1st place
  • Tallinn Trophy 2014 Standart 1st place
  • Copenhagen Open 2014 Standart 1st place
  • WDSF European Championships 2014 Standart 1st place
  • Bassano Open 2014 Standart 1st place
  • Estonian Standart Championships 2014 1st place
  • Dance Sport Cup 2014 Standart 1st place
  • Baltic Grand Prix 2013 Standart 1st place
  • Lithuanian Open 2013 Standart 2nd place
  • Roma Open 2013 Standart 1st place
  • Austrian Open Championships 2013 Standart 2nd place
  • Polish Cup 2013 Standart 1st place
  • Latvia Open 2013 Standart 1st place
  • Russian Open Championships 2013 Standart 2nd place
  • Baltic Cup 2013 Standart 1st place
  • Transylvania Grand Prix 2013 Standart finalist
  • XXV Alassio Italian Open 2013 Standart 1st place
  • Tropicana Cup 2013 Standart 1st place
  • WDSF European Championships 2013 Standart 3th place
  • Academia Cup 2013 Standart 2nd place
  • Copenhagen Open 2013 Standart 1st place
  • Estonian Standart Championships 2013 1st place
  • Baltic Grand Prix 2012 Standart 2nd place
  • XVII International Spartak Cup 2012 Standart 1st place
  • Lithuanian Open 2012 Standart 2nd place
  • Tallinn Cup 2012 Standart 1st place
  • Austrian Open Championships 2012 Standart 2nd place
  • Dance Festival XIV Polish Cup Standart 2nd place
  • Russian Open Championships 2012 Standart finalist
  • Nevskiy Cup 2012 Standart 1st place
  • Estonian Open 2012 Standart 3th place
  • Governor Cup 2012 Standart 1st place
  • Prague Open 2012 Standart finalist
  • Alassio Open 2012 Standart 1st place
  • Baltic Rising Stars 2012 Standart 2nd place
  • Copenhagen Open 2012 Combi finalist
  • Petersburg Championships 2012 Standart finalist
  • Petersburg Championships 2012 Combi 3th place
  • Tallinn Old Thomas Trophy 2011 Standart finalist
  • Tallinn Old Thomas Trophy 2011 Latin finalist
  • Peterburg Ball 2011 Standart 1st place
  • The Baltic Star 2011 Standart 3th place
  • The Baltic Star 2011 Latin 3th place
  • Autumn Rhythms 2011 Latin 1st place
  • Nevskiy Cup 2011 Latin finalist
  • Northern Capital 2010 Standart finalist
  • Autumn Rhythms 2010 Standart 1st place
  • XXXII Moskvitch 2010 Standart 3th place

Siim Saarik

Siim alustas tantsimisega 9-aastaselt Tantsuklubis Leevi ning on saavutanud väga palju suurepäraseid tulemusi. Siim on Eesti Olümpiakomitee 3. taseme treener ning omab laagrikasvataja-juhataja kutset.

  • Ljubljana Open 2015 Standart 3th place
  • Ljubljana Open 2015 Latin finalist
  • Dance Masters 2015 Romania Standart finalist
  • Estonian 10 dance Championships 3th place
  • Estonian Standart Championships 2015 finalist
  • Latvia Open 2014 Standart finalist
  • Tartu Cup 2014 Standart 1st place
  • Tartu Cup 2014 Latin 1st place
  • Amber Couple 2014 Standart 2nd place
  • Magic Dance 2014 Standart 3th place
  • Academy Cup Moscow 2014 Standart 2nd place
  • Tropicana Cup Mikolajki 2014 Standart 3th place
  • Tropicana Cup Mikolajki 2014 Latin finalist
  • Tropicana Cup Mikolajki 2014 Combi 3th place
  • Tallinn Trophy 2014 Standarti 2nd place
  • Tallinn Trophy 2014 Latin 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2014 finalist
  • Estonian Latin Championships 2014 3th place
  • Estonian 10 dance Championships 2014 1st place
  • Gothenburg Dance Sport Festival 2013 Standart 2nd place
  • Gothenburg Dance Sport Festival 2013 Latin 1st place
  • Baltic Cup 2013 Combi finalist
  • North European Championships 2012 Latin 1st place
  • North European Championships 2012 Standart 3th place
  • Tallinn Cup 2012 Latin 2nd place
  • Tallinn Cup 2012 Standart 2nd place
  • Baltic Cup Elblag 2012 Latin 3th place
  • Baltic Cup Elblag 2012 Standart finalist
  • Baltic Cup Elblag 2012 Combi 1st place
  • Autumn Cup 2012 Kaunas 3th place
  • Autumn Cup 2012 Standart 3th place
  • Polish Open 2012 Latin finalist
  • Polish Open 2012 Standart finalist
  • Polish Open 2012 Combi finalist
  • Baltic Rising Stars 2012 Latin 3th place
  • Baltic Rising Stars 2012 Standart 2nd place
  • Tartu Cup 2012 Latin 2nd place
  • Tartu Cup 2012 Standart 2nd place
  • Tallinn Old Thomas Trophy 2012 Latin 3th place
  • Junior Blackpool Festival 2012 Latin 3th place
  • Junior Blackpool Festival 2012 Standart finalist
  • Alytus Open 2012 Latin 2nd place
  • Alytus Open 2012 Standart finalist
  • Estonian Latin Championships 2012 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2012 finalist
  • Estonian 10 dance Championships 2012 3th place
  • Estonian Open 2012 Standart finalist
  • Amber Couple 2012 Kaunas Standart finalist
  • Latvia Open 2011 Combi finalist
  • Baltic Cup 2011 Combi finalist
  • Tallinn Cup 2011 Latin 1st place
  • Tallinn Cup 2011 Standart 1st place
  • Baltic Rising Stars 2011 Standart finalist
  • Tallinn Old Thomas Trophy 2011 Standart finalist
  • Tallinn International Open Cup 2010 Standart finalist
  • Tallinn International Open Cup 2010 Latin finalist
  • Junior Dance Festival 2010 Jyväskylä Standart 3th place
  • Junior Dance Festival 2010 Jyväskylä Latin finalist
  • Junior Blackpool Festival 2010 Viennese Waltz 3th place
  • Estonian Standart Championships 2010 3th place
  • Estonian Latin Championships 2010 finalist

Silvia Susanne Barjabin

Silvia Susanne on Leevi tantsija olnud alates 6. eluaastast ning saavutanud suurepäraseid tulemusi nii Eestis kui mujal.

  • Parim eesti Tantsuspordi Noorsportlane 2017
  • WDSF Youth European Championships 2018 Standart finalist
  • Med Cup Livorno 2018 Standart 1st place
  • Salaspils Open 2018 Standart 2nd place
  • Chelyabinsk Region Governor Cup 2018 Standart 2nd place
  • Dance Masters 2018 Standart 2nd place
  • Kyiv Open Championships 2018 Standart 1st place
  • Finland Open 2018 Standart 1st place
  • Copenhagen Open 2018 standart finalist
  • Estonian Standart Championships 2018 1st place
  • Tallinn Open 2017 Standart 2nd place
  • Austrian Open Championships 2017 Standart 3th place
  • Polish Cup 2017 Standart finalist
  • Latvia Open 2017 Standart 1st place
  • Russian Open 2017 Standart finalist
  • Baltic Cup 2017 Standart 2nd place
  • WDSF International Beodance Open 2017 Standart 1st place
  • Prague Open 2017 Standart 1st place
  • Alassio Open 2017 Standart 1st place
  • Salaspils Open 2017 Standart 2nd place
  • Baltic Rising Stars 2017 Standart finalist
  • Ljubljana Open 2017 Standart 1st place
  • Klaipeda Open 2017 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2017 1st place
  • Finland Open 2017 Standart finalist
  • Dance Masters 2017 Standart 2nd place
  • Copenhagen Open 2017 Standart 2nd place
  • Tuscany Open 2017 Standart 3th place
  • Winter Dance Festival 2016 Standart 2nd place
  • Lithuanian Open 2016 Standart 2nd place
  • Tallinn Open 2016 Standart 3th place
  • Polish Cup 2016 Standart finalist
  • Amber Couple 2016 Standart 3th place
  • Dance Sport French Open 2016 Standart finalist
  • Dance Masters 2016 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2016 1st place
  • Copenhagen Open 2016 Standart 3th place
  • Lithuanian Open 2015 Standart finalist
  • Tallinn Open 2015 Standart 2nd place
  • Austrian Open 2015 Standart finalist
  • Baltic Cup 2015 Standart finalist
  • Karkonosze Open 2015 Jelenia Gora Standart 1st place
  • Slovak Open Championships 2015 Standart finalist
  • Prague Open 2015 Standart finalist
  • Alassio Open 2015 Standart 3th place
  • Jaunmarupe 2015 Standart 2nd place
  • Amber Couple 2015 Standart finalist
  • Magic Dance 2015 Standart finalist
  • Ljubljana Open 2015 Standart 2nd place
  • Copenhagen Open 2015 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2015 1st place
  • Dance Sport Cup 2015 Madrid 1st place
  • Winter Dance Festival 2014 Standart finalist
  • Prague Open 2014 Standart finalist
  • Slovak Open Championships 2014 Standart 1st place
  • German Open Championships 2014 Standart 7th place
  • Alassio Open 2014 Standart 3th place
  • Riga City Cup 2014 Standart 3th place
  • Alassio Open 2014 Latin finalist
  • Alassio Open 2014 Combi 3th place
  • Tartu Cup 2014 Latin 3th place
  • Magic Dance 2014 Standart finalist
  • Academy Cup 2014 Standart 1st place
  • Tropicana Cup 2014 Standart 2nd place
  • Tropicana Cup 2014 Combi finalist
  • Estonian 10 Dance Championships 2014 1st place
  • Finland Open 2014 Standart 1st place
  • Tallinn Trophy 2014 Standart 2nd place
  • Copenhagen Open 2014 Standart 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2014 1st place
  • Tallinn Trophy 2014 Latin 2nd place
  • Gothenburg DanceSport Festival 2013 latin 1st place
  • Alassio Open Championships 2013 Latin finalist
  • Baltic Grand Prix 2013 Standart finalist
  • Baltic Grand Prix 2013 Combi finalist
  • Lithuanian Open 2013 Standart finalist
  • Austrian Open 2013 Standart 3th place
  • Baltic Cup 2013 Standart 2nd place
  • Baltic Cup 2013 Combi 3th place
  • Gothenburg Dance Sport Festival 2013 Standart 1st place
  • German Open Championships 2013 Standart 7th place
  • Alassio Open 2013 Standart 2nd place
  • Alassio Open 2013 Combi finalist
  • Amber Couple 2013 Kaunas Standart 2nd place
  • Ambre Couple 2013 Kaunas Latin finalist
  • Tropicana Cup 2013 Standart 1st place
  • Tropicana Cup 2013 Combi finalist
  • Blackpool Dance Festival 2013 Standart 7th place
  • Finland Open 2013 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2013 2nd place
  • Estonian 10 Dance Championships 2013 1st place
  • Latvia Open 2012 Standart finalist
  • Latvia Open 2012 Latin finalist
  • Baltic Cup 2012 Elblag Standart 3th place
  • Baltic Cup 2012 Elblag Latin 1st place
  • Baltic Cup 2012 Elblag Combi 1st place
  • Estonian Open 2012 Standart 1st place
  • Estonian Open 2012 Latin 2nd place
  • Tallinn Cup 2012 Standart 1st place
  • Tallinn Cup 2012 Latin 1st place
  • Tallinn Cup 2012 Combi 1st place
  • Copenhagen Open 2012 Standart 2nd place
  • Copenhagen Open 2012 Latin finalist
  • Copenhagen Open 2012 Combi 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2012 2nd place
  • Estonian Latin Championships 2012 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2011 finalist
  • Tallinn Cup 2011 Latin 2nd place
  • Tallinn Cup 2011 Standart 3th place
  • Tallinn Old Thomas Trophy 2011 Latin 2nd place
  • Tallinn Old Thomas Trophy 2011 Standart 3th place
  • Estonian Latin Championships 2011 1st place
  • Baltic Cup 2011 Elblag Combi 3th place
  • Baltic Cup 2011 Elblag Standart finalist
  • Tallinn Open 2011 Standart finalist
  • Baltic Risin Stars 2011 Standart finalist
  • Junior Dance Festival 2010 Jyväskylä Standart 1st place
  • Junior Dance Festival 2010 Jyväskylä Latin 2nd place
  • Junior Dance Festival 2009 Jyväskylä Standart 2nd place
  • Junior Dance Festival 2009 Jyväskylä latin 3th place

Maria Elisabeth Lootus

Maria Elisabeth on Leevi Tantsukooli tantsija olnud alates 7. eluaastast ja saavutanud suurepäraseid tulemusi.

  • Copenhagen Open 2018 Standart semifinalist
  • Estonian Standart Championships 2018 3th place
  • Lithuanian Open 2017 Standart finalist
  • Tallinn Open 2017 Standart Finalist
  • Baltic Cup 2017 Standart finalist
  • Tallinn Trophy 2017 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2017 2nd place
  • Baltic Grand Prix 2016 Standart 1st place
  • Tallinn Open 2016 Standart 3th place
  • Austrian Open Championships 2016 Standart finalist
  • Latvia Open 2016 Standart finalist
  • Slovak Open Championships 2016 Standart 2nd place
  • Alassio Open 2016 Standart finalist
  • Amber Couple 2016 Standart finalist
  • Baltic Rising Stars 2016 Standart 2nd place
  • Dance Masters Romania 2016 Standart finalist
  • Estonian Standart Championships 2016 1st place
  • Ljubljana Open 2015 Standart 3th place
  • Ljubljana Open 2015 Latin finalist
  • Estonian Standart Championships 2015 finalist
  • Dancesport Cup Madrid 2015 Standart finalist
  • Estonian 10 dance Championships 3th place
  • Style Cup Minsk 2014 Standart finalist
  • XV Dance Festival Polish Cup 2014 Standart finalist
  • Latvia Open 2014 Standart finalist
  • Tartu Cup 2014 Standart 1st place
  • Tartu Cup 2014 Latin 1st place
  • Amber Couple 2014 Standart 2nd place
  • Magic Dance 2014 Standart 3th place
  • Academy Cup Moscow 2014 Standart 2nd place
  • Tropicana Cup Mikolajki 2014 Standart 3th place
  • Tropicana Cup Mikolajki 2014 Latin finalist
  • Tropicana Cup Mikolajki 2014 Combi 3th place
  • Tallinn Trophy 2014 Standart 2nd place
  • Tallinn Trophy 2014 Latin 2nd place
  • Estonian Latin Championships 2014 3th place
  • Estonian Standart Championships 2014 finalist
  • Estonian 10 Dance Championships 2014 1st place
  • Gotheburg Dancesport Festival 2013 Standart 2nd place
  • Gotheburg Dancesport Festival 2013 Latin 1st place
  • Baltic Cup 2013 Combi finalist
  • Salaspils Country Cup 2013 Latin finalist
  • Estonian Latin Championships 2013 3th place
  • Baltic Rising Stars 2012 Combi 3th place
  • Baltic Rising Stars 2012 Latin 1st place
  • Baltic Rising Stars 2012 Standart 2nd place
  • Tallinn Cup 2012 Combi 2nd place
  • Tallinn Cup 2012 Latin 3th place
  • Tallinn Cup 2012 Standart 2nd place
  • Estoninan Latin Championships 2012 Latin 1st place
  • Baltic Cup 2012 Elblag Combi finalist
  • Baltic Cup 2012 Elblag Latin finalist
  • Baltic Cup 2012 Elblag Standart finalist
  • Junior Blackpool Festival 2012 Latin semifinalist
  • Junior Blackpool Festival 2012 Standart 7th place
  • Estonian Open 2012 Latin 2nd place
  • Estonian Open 2012 Standart finalist
  • Estonian Standart Championships 2012 3th place
  • Latvia Open 2012 Latin finalist
  • Latvia Open 2012 Standart finalist
  • Baltic Cup Elblag 2011 Standart finalist

Eliisa Sukles

Eliisa alustas tantsimisega Leevi Tantsukoolis 5-aastasena ja on selle aja jooksul saavutanud suurepäraseid tulemusi.

  • Alassio Open 2018 Standart 2nd place
  • Stars Tournament 2018 Standart 2nd place
  • Estonian Open Championships 2016 Standart 1st place
  • Alassio Open 2016 Standart finalist
  • Estonian Latin Championships 2015 finalist
  • Tropicana Cup 2015 Standart 2nd place
  • Baltic Cup 2014 Latin finalist
  • Baltic Cup 2014 Standart finalist
  • Polish Open 2014 Latin finalist
  • Poilish Open 2014 Standart 2nd place
  • Polish Open 2014 Combi 3th place
  • Jaunmarupe 2014 Latin finalist
  • Jaunmarupe 2014 Standart 3th place
  • Riga Ciyt Cup 2014 Standart finalist
  • Magic Dance 2014 Standart finalist
  • Tropicana Cup 2014 Standart finalist
  • Tropicana Cup 2014 Combi finalist
  • Finland Open 2014 Standart finalist
  • Tallinn Trophy 2014 Standart finalist
  • Estonian Standart Championships 2014 3th place
  • Estonian Latin Championships 2014 finalist
  • Estonian 10 Dance Championships 2014 finalist
  • Latvia Open 2013 Standart finalist
  • Latvia Open 2013 Combi 3th place
  • Baltic Cup 2013 Standart finalist
  • Baltic Cup 2013 Combi finalist
  • Magic dance 2013 Standart finalist
  • Tropicana Cup 2013 Standart 3th place
  • Tropicana Cup 2013 Combi finalist
  • Finland Open 2013 Standart finalist
  • Estonian Standart Championships 2013 finalist
  • Tallinn Cup 2012 Latin 2nd place
  • Latvia Open 2012 Latin 3th place
  • Latvia Open 2012 Standart 1st place
  • Baltic Grand Prix 2012 Standart 1st place
  • Baltic Grand Prix 2012 Combi 3th place
  • Baltic Cup 2012 Latin 3th place
  • Baltic Cup 2012 Standart 1st place
  • Baltic Cup 2012 Combi 3th place
  • Estonian Open 2012 Latin finalist
  • Estonian Open 2012 Standart 2nd place
  • Baltic Rising Stars 2012 Latin finalist
  • Baltic Rising Stars 2012 Standart 1st place
  • Baltic Rising Stars 2012 Combi 1st place
  • Amber Couple 2012 Standart 3th place
  • Amber Couple 2012 Latin 3th place
  • Estonian Latin Championships 2012 3th place
  • Tallinn Cup 2012 Latin 2nd place
  • Tallinn Cup 2012 Standart 1st place
  • Estonian Standart Championships 2012 1st place
  • Baltic Grand Prix 2011 Standart finalist
  • Baltic Cup 2011 Elblag Combi finalist

Kris Jarlet Kivisaar

Kris on Tantsuklubi Leevi tantsija alates 6.eluaastast ja on selle aja jooksul saavutanud suurepäraseid tulemusi.

  • Estonian Standart Championships 2018 3th place
  • Lithuanian Open 2017 Standart finalist
  • Tallinn Trophy 2017 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2017 2nd place
  • Baltic Grand Prix 2016 Standart 1st place
  • Tallinn Open 2016 Standart 3th place
  • Austrian Open Championships 2016 Standart finalist
  • Latvia Open 2016 Standart finalist
  • Baltic Cup Elblag 2016 Standart finalist
  • Slovak Open Championships 2016 Standart 2nd place
  • Alassio Open 2016 Standart finalist
  • Tartu Open 2016 Standart finalist
  • Amber Couple 2016 Standart finalist
  • Baltic Rising Stars 2016 Standart 2nd place
  • Dance Masters 2016 Standart finalist
  • Estonian Standart Championships 1st place
  • Baltic Grand Prix 2015 Latin finalist
  • Alassio Open 2015 Latin 3th place
  • Alassio Open 2015 Standart 1st place
  • Estonian Latin Championships 2015 Latin 2nd place
  • Estonian 10 Dance Championships 2015 finalist
  • Estonian Latin Championships 2014 Latin 1st place
  • Estonian 10 Dance Championships 2013 finalist
  • Magic Dance 2013 Standart finalist
  • Latvia Open 2012 Standart finalist
  • Latvia Open 2012 Latin finalist
  • Baltic Cup 2012 Elblag Standart 3th place
  • Baltic Cup 2012 Elblag Latin 1st place
  • Baltic Cup 2012 Elblag Combi 1st place
  • Estonian Open 2012 Standart 1st place
  • Estonian Open 2012 Latin 2nd place
  • Tallinn Cup 2012 Standart 1st place
  • Tallinn Cup 2012 Latin 1st place
  • Tallinn Cup 2012 Combi 1st place
  • Copenhagen Open 2012 Standart 2nd place
  • Copenhagen Open 2012 Latin finalist
  • Copenhagen Open 2012 Combi 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2012 2nd place
  • Estonian Latin Championships 2012 2nd place
  • Estonian Standart Championships 2011 finalist
  • Tallinn Cup 2011 Latin 2nd place
  • Tallinn Cup 2011 Standart 3th place
  • Tallinn Old Thomas Trophy 2011 Latin 2nd place
  • Tallinn Old Thomas Trophy 2011 Standart 3th place
  • Estonian Latin Championships 2011 1st place
  • Baltic Cup 2011 Elblag Combi 3th place
  • Baltic Cup 2011 Elblag Standart finalist
  • Tallinn Open 2011 Standart finalist
  • Baltic Risin Stars 2011 Standart finalist
  • Junior Dance Festival 2010 Jyväskylä Standart 1st place
  • Junior Dance Festival 2010 Jyväskylä Latin 2nd place
  • Junior Dance Festival 2009 Jyväskylä Standart 2nd place
  • Junior Dance Festival 2009 Jyväskylä latin 3th place

Ilja Rotar

Ilja Rotar on pärit Moldovast ja kuulub Leevi meeskonda alates 2016.aastast.

  • Parim Eesti Tantsuspordi Noorsportlane 2017
  • WDSF Youth European Championships 2018 Standart finalist
  • Med Cup Livorno 2018 Standart 1st place
  • Salaspils Open 2018 Standart 2nd place
  • Chelyabinsk Region Governor Cup 2018 Standart 2nd place
  • Dance Masters 2018 Standart 2nd place
  • Kyiv Open Championships 2018 Standart 1st place
  • Finland Open 2018 Standart 1st place
  • Copenhagen Open 2018 standart finalist
  • Estonian Standart Championships 2018 1st place
  • Tallinn Open 2017 Standart 2nd place
  • Austrian Open Championships 2017 Standart 3th place
  • Polish Cup 2017 Standart finalist
  • Latvia Open 2017 Standart 1st place
  • Russian Open 2017 Standart finalist
  • Baltic Cup 2017 Standart 2nd place
  • WDSF International Beodance Open 2017 Standart 1st place
  • Prague Open 2017 Standart 1st place
  • Alassio Open 2017 Standart 1st place
  • Salaspils Open 2017 Standart 2nd place
  • Baltic Rising Stars 2017 Standart finalist
  • Ljubljana Open 2017 Standart 1st place
  • Klaipeda Open 2017 Standart 3th place
  • Estonian Standart Championships 2017 1st place
  • Finland Open 2017 Standart finalist
  • Dance Masters 2017 Standart 2nd place
  • Copenhagen Open 2017 Standart 2nd place
  • Tuscany Open 2017 Standart 3th place
  • Winter Dance Festival 2016 Standart 2nd place
  • Lithuanian Open 2016 Standart 2nd place
  • Tallinn Open 2016 Standart 3th place
  • Polish Cup 2016 Standart finalist