Laste tantsutreening Leevi Tantsukoolis

Laste tantsutreeningud Leevi Tantsukoolis: Muusika, matemaatika, eesti keel ning palju lõbusaid tantsuliikumisi!

Laste tantsutreening Leevi Tantsukoolis – tere tulemast!

Meie treeningud on spetsiaalselt kavandatud selleks, et pakkuda Teie lastele mitmekülgset arengut läbi lõbusa ja kaasahaarava tegevuse. Tantsukooli tunnid õpetavad lastele mitte ainult erinevate võistlustantsude põhiliigutusi, vaid pakuvad ka avastamisrõõmu ja õppimisvõimalusi mitmetes teistes valdkondades.

Laste tantsutreening ja muusika

Muusika on tantsu füüsiline väljendus ning meie tunnid julgustavad lapsi kuulama erinevaid muusikastiile ja rütme. Muusika abil õpivad lapsed mõistma rütmi ja tempot, mis on olulised oskused tantsimisel. Lisaks pakub muusika neile vahetut kogemust sellest, kuidas liikumine ja heli ühendades loovad midagi imelist.

Matemaatika

Tantsutunnid on suurepärane võimalus õppida ka matemaatikat. Kas teadsite, et taktimõõt, rütm ja liikumise järjestused on kõik matemaatilised mõisted? Meie tantsutundides õpivad lapsed matemaatika põhitõdesid, näiteks mustreid ja järjestusi, mis on olulised nii tantsu õppimisel kui ka koolis üldisemalt. Seega, lisaks tantsuoskustele, saavad lapsed arendada ka oma matemaatilisi teadmisi.

Laste tantsutreeing ja eesti keel

Eesti keele arendamine on samuti üks oluline osa Leevi Tantsukooli tunnidest. Tantsutunnid pakuvad suurepärast võimalust praktiseerida ja parandada eesti keele oskust. Meie kasutame eesti keelt tundides, kasutades eestikeelseid lastelaule ja rütmisalme, mis aitavad lastel keeleoskust arendada. Lisaks õpivad lapsed tantsu kaudu uusi sõnu ja väljendeid, mis rikastavad nende keelelist repertuaari.

Tantsuliikumised

Tantsuliikumised on loomulikult oluline osa meie tundidest. Õpime erinevate võistlustantsude põhiliigutusi, mis arendavad lapse koordinatsiooni, tasakaalu ja rütmitaju. Need tantsuliikumised õpetavad lastele keha kontrollimist ja liikumisoskuste arendamist, samuti parandavad painduvust ja keha teadlikkust.

Mäng ja lõbutsemine on ka oluline

Kuid meie tundides ei ole ainult treening – mäng ja lõbutsemine on samuti olulised osad. Me usume, et lapsed õpivad kõige paremini siis, kui neil on lõbus. Seetõttu sisaldavad meie tunnid palju mänge ja tegevusi, mis muudavad õppimise nauditavaks. Lapsed saavad tantsida, mängida ja avastada uusi asju, samal ajal kui nad arendavad oma oskusi ja enesekindlust.

Tule proovi meie tantsutreeningut

Liitudes Leevi Tantsukooli tantsutreeningutega, saab Teie laps võimaluse kasvada, õppida ja arendada end läbi tantsu. Meie treeningud pakuvad mitmekülgset kogemust, kus lapsed saavad avastada oma andeid, suhelda teiste lastega ning tunda rõõmu muusikast ja liikumisest. Külastage meie kodulehte, et saata soov liitumiseks meie tantsukooliga ja avastada imeline maailm tantsu kaudu. Tere tulemast Leevi Tantsukooli – siin kasvavad enesekindlad, osavad ja õnnelikud tantsulapsed!