Leevi tantsustuudio on kui teine kodu meie tantsulastele

Leevi Tantsustuudio – meie tantsulaste teine kodu

Leevi Tantsukoolis treenivad lapsed üle linna ja Harjumaa. Meie õpilased on nii kesklinna koolidest, kui ka Piritalt, Viimsist, Randverest, Loolt, Lagedilt, Sakust jne. Seetõttu oleme loonud unikaalse võimaluse, et laps saab peale koolipäeva lõppu tulla kohe Leevi Tantsukooli ja veeta seal koos sõpradega aega. Kuna koolid lõppevad väga erinevatel kellaaegadel, siis grupitunnid saavad alustada alles siis, kui kõigil lastel kool läbi. Meie tantsustuudios on aga ideaalsed tingimused, et laps saab peale kooli tulla puhata, mängida, teha koolitöid. Seega on Leevi Tantsustuudio muutunud meie õpilaste teiseks koduks ja nad armastavad siia tulla.

Lapsed, kes käivad Leevi Tantsustuudios, armastavad seda kohta nii palju, et nad ei taha õhtuti kojugi minna. Leevis on palju tegevusi, mida nad saavad teha, et aeg sõprade seltsis lendab lihtsalt liiga kiirelt mööda. Lisaks on Leevi Tantsukoolis suurepärane seltskond, sest kõik jagavad ühist huvi tantsimise vastu.

Leevi Tantsustuudios on tõeline tantsupere, kus treenerid on olnud omal ajal väikesed tantsusportlased, kes veetnud siin rohkem aega kui oma enda kodus. Seega teavad treenerid täpselt, kuidas lastega suhelda ja neid õpetada. Nad teavad, kui oluline on luua turvaline ja toetav keskkond, kus lapsed saavad oma potentsiaali täielikult realiseerida.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Leevi Tantsustuudio on suurepärane võimalus lastele, kes soovivad veeta aega pärast kooli turvalises ja toetavas keskkonnas. Siin saavad lapsed teha oma koolitöid, tantsida, mängida ja veeta aega oma sõpradega. Leevi Tantsustuudio on suurepärane koht, kus lapsed saavad avastada oma kirge tantsimise vastu ja saada osa tõelisest tantsupere kogemusest.

Ootame Teie last tasuta proovitrennidesse! Liitumiseks saada meile teade või kliki lehe üleval olevale nupule Liitu meiega!