"Võistlustants on kallis" - see on müüt!

MÜÜT: Võistlustants on kallis

“Võistlustants on kallis.” Võistlustantsu kohta levib palju valearusaamu, eriti seoses selle kulukusega. Paljud vanemad usuvad, et tantsimine on kallis ja seetõttu ei pane nad oma lapsi tantsutrennidesse. Kuid tegelikult on võistlustantsu harrastamine võrreldav ükskõik millise teise trenniga. Tantsimine on suurepärane ja taskukohane viis oma lapse arengu ja ajaveetmise edendamiseks.

Kas võistlustants on kallis?

Näiteks Leevi tantsukool pakub lastele võimalust peotantsu harrastada korra nädalas vaid 25€ eest kuus ja 2x nädalas 40€ eest kuus. See ei ole sugugi kallis võrreldes teiste spordialadega. Seega ei ole võistlustantsu harrastamine sugugi nii kallis kui arvatakse. Tantsutundide hinnad võivad küll erineda erinevates tantsukoolides, kuid enamikel juhtudel on need taskukohased ning võimaldavad igal lapsel tantsima õppida.

Tipptase või harrastaja

Olen nõus, et võistlustants on kallis, kui seda harrastada tipptasemel ja perel on soov jõuda maailma tippu. Seda aga on iga spordiala, milles soovitakse maailmatippu jõuda. Seega kehtib see jutt tippsportlaste kohta ja hõlmab kõiki tippsportlasi, ükskõik mis alal. Tippspordis tuleb kulutada suuremaid summasid treeningutele, võistlustele, reisimistele, varustusele. Kui aga rääkida harrastustasemel tantsimisest, siis kulutused on palju väiksemad ning taskukohased enamikele peredele.

Võistlustantsul on palju häid omadusi

Tegelikult on võistlustantsu investeerimine suurepärane viis oma lapse arengu ja tervise edendamiseks. Tantsimine arendab lapse keha ja vaimu ning õpetab neile olulisi oskusi, nagu koordinatsioon, painduvus, tasakaal, rütmitunnetus, sotsiaalseid oskused ja enesekindlus. Lisaks on tantsimine suurepärane viis eneseväljenduseks ja stressi maandamiseks, mis aitab omakorda tugevdada lapse vaimset tervist. Samuti on näiteks Leevi tantsukoolis loodud turvaline ja toetav keskkond, kus lapsed saavad õppida, areneda
ja suhelda teiste lastega, mis võib omakorda aidata kaasa nende sotsiaalse arengu ja heaolu edendamisele.

Leeviga liitudes on jooksev kuu tasuta

Kokkuvõttes võib öelda, et võistlustants on suurepärane ja taskukohane viis oma lapse arengu ja ajaveetmise edendamiseks. Tantsimine arendab nii lapse keha kui ka vaimu, õpetab olulisi oskusi ning pakub suurepäraseid võimalusi turvaliseks ja arendavaks ajaveetmiseks väljaspool kodu. Kui otsite lapsele hobi või spordiala, mida saaks harrastada, siis meie ootame Teie last liituma Leevi Tantsukooli ägedate tantsulastega. Meil saab harrastada peotantsu kui ka tegeleda võistlustantsuga. Leevi Tantsukool ootab trennidesse lapsi alates 3.eluaastast. Leevi tantsukoolis saab laps esimesed trennid proovida täiesti tasuta ja vaadata, kas meie seltskond ja õpetajad meeldivad talle. Meiega liitudes on jooksev kuu alati tasuta ja maksma peab hakkama alles uuest kuust.

Ootame Teie last tasuta proovitrennidesse! Liitumiseks saada meile teade või kliki lehe üleval olevale nupule Liitu meiega!