Tantsutrenn lastele vastavalt pere soovidele

Tantsutrenn Leevi tantsukoolis

Kiire ülevaade: tantsutrenn Leevi tantsukoolis

  • Esimene trennitund on tasuta.
  • Alates 3. eluaastast
  • Saad valida võistlustantsu või peotantsu vahel
  • Trennis on võimalik käia 1 – 5 korda nädalas
  • Igale perele koostatakse just talle sobilik treeningplaan
  • Liitu millal iganes
  • Tants nii hobikorras kui ka sportlike ambitsioonidega

Mis on tantsutrenn? Mis seal tehakse?

Tantsutrenn on treening, kus tegeletakse peamiselt nii tantsimisega kui ka sellega seotud harjutustega. Leevi tantsukoolis saavad lapsed harrastada võistlustantsu või peotantsu.

Võistlustantsu treeningutes pöörame suurt tähelepanu sammude tehnikale, rühile, arendame eraldiseisvalt laste artistlikkust.

Peotantsu trennis õpime erinevaid ringtantse, samuti kõiki peotantse. Pöörame suurt tähelepanu rühile, aga sammude tehnika jääb tahaplaanile. Mängime ka erinevaid muusikalisi mänge.

Milline neist on minu lapse jaoks?

Leevi tantsukoolis on palju erinevaid treeninggruppe. Lapsed on gruppidesse jagatud vanuse, tantsuoskuse ja suuna järgiGrupid on liikuvad ja muutuvad vastavalt lapse arengule.

Igale lapsele, kes stuudiosse tuleb, koostatakse eraldi treeningplaan. Selleks toimub vanematega arenguvestlus, kus selgitame välja pere huvi, päevad millal on võimalik treenida jne.

Miks valida tantsimine trenniks?

Tants on tõhus trenn. Tantsimine nõuab selliste lihaste tööd, mis tavatrennis võimalik et täiesti puutumata jäävad. Samuti on see kõrge intensiivsusega – aeglased ja kiired liigutused vahelduvad tihti. Öeldakse, et muusika teeb treeningu tulemuslikumaks ning teatud muusikapalad isegi panevad inimese tundma rohkem energilisemana. Tantsutrenn toob hea tuju.

Registreeri tasuta proovitrennile.

Kirjuta meile ja anname teada, millal on järgmine tantsutrenn.

Miks tantsutrenn poistele?

Tantsutrenn sobib nii poistele kui tüdrukutele. Peale selle, et tantsimine on tõhus trenn, õpetab see ka üksteisest hoolima ja austama. Samuti õpetab võistlustantsuga tegelemine järjepidavuse ja enesepingutamise olulisust – eesmärkide saavutamiseks on vaja teha tööd.

Tants seob füüsilise koormuse vaimsega, arendades koordinatsiooni. Võistlustantsijad tunneb ära juba kaugelt, just nende kehahoiaku järgi. Lisaks sellele, iga tantsuga kaasneb ka selle kunst ja kultuur, mida õpib tundma ka tantsuhuviline. See laiendab inimese silmaringi ja teadmisi.

Millal toimuvad tantsutrennid lastele Tallinnas?

Tantsutrennid lastele toimuvad vastavalt pere soovidele. Mõnele sobib käia kord nädalas, mõni soovib käia 4x nädalas. Lapsele koostatakse individuaalne treeningplaan.

Kellele on tantsutrennid mõeldud?

Lastele, noortele, täiskasvanutele, poistele, tüdrukutele, meestele, naistele – kõik on oodatud. Tantsutrennis käivad nii hobikorras tantsijad kui ka sportlike ambitsioonidega tulevased võistlejad. See selgub aegamisi kohapeal, millisesse gruppi kuulud just Sina või Sinu laps.

Tantsutunnid on nii eesti kui ka vene keeles. Mõndades rühmades räägime paralleelselt veel inglise keeles. Meil käivad tihti välistreenerid ja lapsed saavad siis osaleda vene või inglise keelsetes tundides.

Kes annab tunde?

Leevi treenereid on palju, kõik väga kõrgelt tunnustatud. Aastal 2017 sai Leevi tantsukool lausa mõlemad üleriigilised treeneri autasud – “Eesti parim noortetreener 2017 “ oli Katrin End ja “Eesti parim treener 2017 “ oli Aleksandr Makarov. Treenerite tutvustuse leiate lehelt ’Treenerid’.

Meie treenerid on oma ala spetsialistid ning jagavad kõvasti motivatsiooni. Tiitel “Eesti parim noortetreener 2017 ” on Leevi klubis olnud 2011, 2013, 2014, 2015 ja 2017. Aastatel 2016 ja 2017 tuli ka “Eesti parim treener 2017 ” Leevi klubisse. Nendel aastatel on ka Leevi tantsijad kuulutatud aasta parimateks tantsusportlasteks. Olümpiakomitee on autasustanud Leevi treenereid mitmeid kordi nende tulemusliku töö eest. Samuti on meie tantsijad olnud loendamatuid kordi Eesti meistrid, võitnud karikaid ja jõudnud meistrivõistluste finaalidesse.

Kui palju maksavad tantsutrennid Tallinnas noortele? Aga tantsutrennid täiskasvanutele?

Limiteerimata arvu treeninguid maksab 140€/kuu.

Kuidas ma liitun?

Liituda saab meile helistades või kodulehelt – lehe üleval osas on ’Liitu’, mille peale vajutades saategi ennast proovitrenni kirja panna. Samuti võite saata meili või täita lahtrid lehelt ’Kontakt’. Nagu alati, Leevi tantsukoolis on esimene trenn tasuta.

Kus tantsutrennid Tallinnas toimuvad?

Meie aadress:

Kai 5
10111 Tallinn, Eesti

Oleme üsna lähedal Linnahallile. Meie juurde saab nii trammiga 1 ja 2 kui ka autoga.