Huviring Tallinnas Leevi tantsuklubis

Huviring lapsele

Tänapäeval peavad paljud vanemad oluliseks saata laps juba varases eas huviringi või trenni. Huviring toob kaasa häid tegureid nii paljudes valdkondades ning õpetab ka järjepidevust. Huviring võib suunata last isegi karjäärini.

Huviringid lastele – miks on see hea?

Mida head saab üks huviring tuua lapse arengule? Huviring pakub kohta, kus kulutada energiat. Lapsel tekib harjumus teha regulaarselt midagi aktiivset ning ta õpib, et tulemusteni jõuab see, kes järjepidevalt pingutab. Sotsiaalse külje pealt võib huviring õpetada last suhtlema, olema julgem ning võib olla ka abiks uute sõprade leidmisel. Laps õpib tegema koostööd ja looma suhteid nii teiste laste kui ka täiskasvanutega. Samuti muutub kergemaks oma aja planeerimine ja laps muutub ka iseseisvamaks.

Oluline on aga valida huviring, mis meeldib ka lapsele endale. Niiviisi on lapsel tahtmine kohale minna ka siis, kui rutiinne ringis või trennis käimine muutub tüütuks.

Huviringid noortele Tallinnas

Huviringid noortele Tallinnas – neid leidub loomulikult väga palju, kategooriates nagu teadus, kunst ja käsitöö, muusika, sport, tants, tehnika, kultuur. Räägime lähemalt tantsimisest ja mis on selle head küljed.

Tantsimine õpetab last väljendama oma tundeid. Mõnikord on see kergem, kui oma tunnetest rääkida. Teisest küljest mõjub tants või muu trenn ka nagu teraapia. Trenni tehes unustad oma igapäevaelu kohustused ja probleemid. Ja peale head trenni on tunne, et suudad lahendada ükskõik millise probleemi. Rääkides trennist on tants ka muidugi efektiivne viis kalorite põletamiseks ja energia kulutamiseks. Kasutatakse erinevaid lihasgruppe, nii suuri kui väikseid. Samuti loob tantsimine lapsele hea rühi.

Huviringid täiskasvanutele

Kuigi enamus ajast huviringidest rääkides keskendutakse lastele, on loomulikult ka huviringid täiskasvanutele. Miks on tantsimine ka hea täiskasvanutele?

Lisades eelnevas lõigus toodud punktidele, toob tantsimine partneriga kaasa puudutamise, läheduse. Paljud paarid väidavad, et on üksteist ’uuesti leidnud’ peale tantsukursuse alustamist. Leevi korraldab seltskonnatantsu kursuseid mille tunnid toimuvad iga nädal. Tulla võib nii üksinda kui ka paarilisega. Üksinda tulles on tantsimise huviring hea viis uute tutvuste loomiseks.

Huviringid Tallinnas – Leevi tantsukool

Vaata nendel lehtedel täpsemalt seltskonnatantsu kursuste või tantsutrenni kohta. Meie koolis on proovitrenn alati tasuta, seega tule julgelt!