Lapse huvid ja tema sõbrad on väga olulised elutee kujundajad

Lapse huvid ja tema sõbrad

Vanemaks olemine on vastutusrikas ja tihti ka väljakutsuv ülesanne. Me tahame tagada, et meie lapsed oleks alati hoitud ja hoolitsetud ning tunneksid end turvaliselt. Et lapse huvid ei jääks tagaplaanile. See on eriti oluline tänapäeva kiiresti muutuvad maailmas, kus on palju väljakutseid ja ohte.

Üks suur mure vanemate jaoks on lapse tutvusringkond. Me tahame teada, kellega meie lapsed aega veedavad ja millist mõju see neile avaldab. See on eriti oluline teismelise eas, kus sõprade mõju võib olla väga suur. Kuid see võib olla keeruline ülesanne, eriti kui lapsed veedavad palju aega väljaspool kodu.

Sellepärast ongi oluline, et oleks olemas kohti, kus lapse huvid tulevad fookusesse ja lapsed saavad turvaliselt aega veeta. Leevi Tantsukool on sellele mõelnud ja oma tantsijatele loonud ideaalsed tingimused ka ajaveetmiseks väljaspool trenniaega. Leevi tantsukooli vanematele on see pakkunud suurt kergendust ja rahulolu, kuna lapsed veedavad aega koos samasuguste huvidega eakaaslastega. Lisaks sellele, et lapsed saavad harrastada tantsimist, on nad ka turvaliselt hoitud, saavad teha oma koolitöid ning mis kõige tähtsam, vanemad teavad kus ja kellega nende lapsed aega veedavad. See annab vanemale hingerahu!

Kokkuvõtteks on oluline mõista, et lapsele turvalise keskkonna loomine ja tema eest hoolitsemine on vanemate kohus ja vastutus. Sellised huviringid nagu Leevi Tantsukool võivad aidata vanemal oma kohust täita, pakkudes lastele turvalist kohta, kus harrastada oma huvisid, teha oma koolitöid ja veeta aega sarnaste huvidega sõpradega. See annab vanematele rahulolu ja kindlustunde, teades, et nende lapsed on heas kohas ja arenevad nii isiklikus kui ka sotsiaalses plaanis.

Leevi Tantsukool ootab trennidesse lapsi alates 3.eluaastast . Leevi tantsukoolis saab laps esimesed trennid proovida täiesti tasuta ja vaadata, kas meie seltskond ja õpetajad meeldivad talle. Meiega liitudes on jooksev kuu alati tasuta ja maksma peab hakkama alles uuest kuust.

Ootame Teie last tasuta proovitrennidesse! Liitumiseks saada meile teade või kliki lehe üleval olevale nupule Liitu meiega!