Lapse tervis loob aluse tuleviku eduks

Miks peaks iga laps trennis käima?

Lapse tervis ja heaolu on iga vanema jaoks kõige tähtsam asi. Kuid sageli unustatakse, et lapse tervis ja heaolu sõltuvad ka tema elustiilist ja füüsilisest aktiivsusest. Seetõttu on äärmiselt oluline, et laps leiaks trenni, mis talle meeldib ja kus ta tahab käia. Treeningutel osalemine on väga oluline, eriti enne teismeliseks saamist. Teismeliseeas toimuvad lapse kehas suured muutused, mis mõjutavad nii füüsilist kui ka vaimset tervist. Treenimine aitab lapsel oma keha ja vaimu tugevana hoida ning aidata tal toime tulla nende muutustega.

Sotsiaalne kogemus trennis

Lisaks tervisele on trennidel osalemine ka oluline sotsiaalne kogemus. Treeningul osalemine võib olla lapsele võimalus leida uusi sõpru ja arendada oma sotsiaalseid oskusi. See võib aidata neil enesekindlust ja enesehinnangut arendada ning koolis ja mujal elus edukam olla. Leides lapsele trenni, mis talle meeldib ja kus ta tahab käia, võib vanem aidata kaasa lapse tervisele ja heaolule ning tugevdada lapse ja vanema vahelist sidet.

Samuti annab see lapsele positiivse kogemuse treenimisest, mis võib teda motiveerida ka tulevikus treenima ja oma keha tervena hoidma. Kui laps ei tea millist trenni valida, siis võiks vanem aidata last erinevate võimaluste uurimisel ning võiks julgustada proovima erinevaid alasid. Lapse huvid ja eelistused tuleks siinjuures seada esikohale.

Lapse tervis loob aluse tuleviku eduks

Kokkuvõtteks sooviks öelda, et leida lapsele trenni, mis talle meeldib ja kus ta tahab käia, on üks parimaid asju, mida vanem saab lapse tervise ja heaolu nimel teha. See aitab lapsel olla tervislikum ja õnnelikum, tugevdab tema enesehinnangut ning arendab tema sotsiaalseid oskuseid. Seega kui Teie laps ei ole endale veel sobivat trenni leidnud, siis kunagi ei ole hilja uurida ja proovida erinevaid võimalusi.

Leevi Tantsukooli trenn

Tallinna kesklinnas asub Leevi Tantsukool, kes ootab igas vanuseid tantsuhuvilisi. Meie juures saavad tantsida lapsed alates 3.eluaastast. Leevi Tantsukool on loonud lastele ideaalsed võimalused veeta ühiselt vaba aega peale kooli. Meil on lastele nii mängutuba, puhketuba kui ka kolm erinevas suuruses saali. Leevi tantsukoolis saab laps esimesed trennid proovida täiesti tasuta ja vaadata, kas meie seltskond ja õpetajad meeldivad talle.

Meiega liitudes on jooksev kuu alati tasuta ja maksma peab hakkama alles uuest kuust. Ootame Teie last tasuta proovitrennidesse! Liitumiseks saada meile teade või kliki lehe üleval olevale nupule Liitu meiega!