Tantsuõhtud

Tantsuõhtud – parim paik laupäevaõhtusteks kohtumisteks Tallinna südames! 

Oled sa huvitatud lummavast tantsuelamusest, kus saad nautida maailmatasemel tantsuetteasteid või oled lihtsalt otsimas mõnusat kohta, kus tantsida ja veeta meeldejääv laupäevaõhtu koos kaaslase või sõpradega? Siis on meie tantsuõhtud just see, mida otsid!

Mis teeb meie tantsuõhtud eriliseks?

Ainulaadsed Tantsushowd: Igakuised tantsuõhtud on koduks fantastilistele tantsushow’dele, mida esitavad maailmatasemel tantsusportlased. Juba pelgalt nende etteastete vaatamiseks tasub tulla kohale! Tule ja tunneta seda energiat ja emotsiooni, mida tants võib pakkuda.

Suurepärane Seltskond: Kas sa soovid kohtuda teiste tantsuhuvilistega või plaanid veeta kvaliteetaega oma kaaslasega? Tantsuõhtud pakuvad suurepärast võimalust mõlemaks.

Lõõgastumise Hetked: Võta aega iseendale ja tule nautima õhtut, kus sul on võimalus tantsida, naerda ja luua meeldejäävaid hetki. Pärast nädala väsitavat töögraafikut, pole paremat viisi lõõgastumiseks kui tantsimine. Tants aitab vabastada endas peituva rõõmu, vähendab stressi ja loob positiivse meeleolu. Just tantsuõhtud pakuvad suurepärast võimalust lasta päevamuredest lahti, leida üles sisemine tasakaal ja laadida end uue energiaga, kõik see heas seltskonnas ja lummava muusika saatel.

Kõik see ootab sind Leevi Tantsukooli tantsuõhtutel, mis toimuvad igal kuul ühel laupäeva õhtul. Sellel poolaastal on tantsuõhtud tulemas laupäeval 28.10 kell 19:00, laupäeval 18.11 kell 19:00, laupäeval 30.12 kell 19:00.  

Kohtade arv on piiratud, seega soovitame Teil juba täna oma pilet broneerida, et kindlustada endale koht sel erakordsel üritusel. Avastage tõeline tantsurõõm Leevi Tantsukoolis! Ürituse osalustasu on 70€ inimese kohta, millele lisandub mõnus boonus – tasuta kohvipaus, et õhtu oleks veelgi nauditavam. 

Registreeruge siin ja saate osa tantsuelamusest, mida ei tasu maha magada! 

Broneeri koht makstes koheselt  Või tasuge ülekandega arveldusarvele

  MTÜ Tantsuklubi Leevi
  Reg. nr. 80097628

  SWEDBANK, SWIFT kood/BIC HABAEE2X
  IBAN EE562200001120045478

  Summa: 70 EUR
  Selgitus: Tantsuõhtu – Teie nimi, email, soovitud kuupäev